Registrace

4. - 6. 2. 2019 Clarion Congress Hotel Prague

Podmínky registrace

SUPER FAST 1st 100

12 900 Kč*První stovka registrovaných účastníků, jejichž platba bude obratem připsána na účet summitu, má slevu 7 000 Kč ze standardního vstupného!

Very Early Birds

13 900 Kč*Obzvláště včasně registrovaní účastníci, jejichž platba bude připsána na účet summitu do 30. 11. 2018 včetně, mají slevu 6 000 Kč ze standardního vstupného!

Early Birds

14 900 Kč*Včasně registrovaní účastníci, jejichž platba bude připsána na účet summitu do 31. 12. 2018 včetně, mají slevu 5 000 Kč ze standardního vstupného!

Skupinová

12 900 Kč*Při účasti 3 a více účastníků z jedné firmy je cena za osobu na celou dobu trvání summitu 12 900 Kč (+DPH).

Standardní

19 900 Kč*Konferenční poplatek za osobu na celou dobu trvání summitu.

Jednodenní vstupné (6. 2. 2019)

9 900 Kč*Cena pro účast na specializovaném programu dne 6. 2. 2019 pro jednoho účastníka.

Členové SOCR ČR

12 900 Kč*Zvýhodněné vložné pro členy Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR.

Jiný typ účasti

Řečníci a panelisté, novináři a zástupci partnerů po předchozí dohodě s organizátory.
* Uvedené ceny jsou bez DPH

Jak se na konferenci přihlásit

 • 1
  Vyplňte prosím registrační formulář specifikující charakter a rozsah Vaší účasti, Vaše osobní údaje a údaje o Vaší firmě
 • 2
  Po doručení Vaší registrace obdržíte e-mailem automatické PŘEDBĚŽNÉ potvrzení, že systém Vaši registraci zaevidoval
 • 3
  Pokud jste platícím účastníkem, přijde Vám následně e- mailem zálohová faktura. Tímto okamžikem se registrace pro účastníka stává ZÁVAZNOU.
 • 4
  Účastnický poplatek musí být uhrazen do data stanoveného v zálohové faktuře. Částka účastnického poplatku je fakturována v Kč. Při platbě v jiné měně je přepočtena dle denního aktuálního kurzu.
 • 5
  Při neúčasti na konferenci bez písemného zrušení registrace bude účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny. Při zrušení registrace do 10ti dnů před konáním konference včetně se žádné storno poplatky neplatí, po tomto termínu bude účtován poplatek ve výši 25 % ceny. Pokud dojde ke zrušení registrace až v den před konáním konference nebo v den jeho konání nejméně 1 hodinu před začátkem konference, bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny.
 • 6
  V případě registrace zaslané 3 dny a méně před konáním konference je třeba prokázat úhradu účastnického poplatku předložením písemného potvrzení o provedení úhrady u registračního pultu na konferenci.
 • 7
  Účastnický poplatek se hradí bankovním převodem nebo online platbou. Online platba musí být uhrazena do 48 hodin od obdržení e-mailu s platebními instrukcemi. Pokud nebude platba připsána v tomto termínu, objednávka bude stornována.
 • 8
  Po obdržení Vaší platby Vám zašleme daňový doklad e-mailem.
 • 9
  Údaje vyplněné při registraci (fakturační údaje – IČO, DIČ, adresa) nelze po vystavení daňového dokladu měnit. Prosíme o řádnou kontrolu zadaných údajů.
 • 10
  Registrovaný účastník (dále jen „účastník“) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. souhlasí s tím, aby organizátor, krom obecného zpracování osobních údajů nezbytného k zajištění účasti na konferenci, poskytnul identifikační osobní údaje uvedené v registračním formuláři třetím osobám, tj. subjektům spolupracujícím se společností Blue Events s.r.o. (organizátorem) jako jsou partneři konference, mediální partneři, spoluorganizátoři a zasílatelské agentury. Účastník současně uděluje souhlas se zpracováním předmětných osobních údajů právě uvedenými osobami na dobu dvou let za účelem marketingu. Účastník prohlašuje, že mu jsou známa jeho práva v oblasti ochrany osobních údajů, jak je zakotvuje zejména § 11, § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb.
 • 11
  Dostavte se prosím na konferenci v dostatečném předstihu před zahájením programu (čas specifikovaný v programu pro registraci účastníků). U registračního pultu obdržíte konferenční visačku, případně další materiály.
 • 12
  Uzávěrka přihlášek je dne 31. 1. 2019.

Storno podmínky

 • Účastníci mohou zrušit registraci pouze písemně.
 • Při zrušení registrace do 10ti dnů před konáním konference včetně se žádné storno poplatky neplatí, po tomto termínu bude účtován poplatek ve výši 25 % ceny. Pokud dojde ke zrušení registrace až v den před konáním konference nebo v den jeho konání nejméně 1 hodinu před začátkem konference, bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny.
 • Při zrušení registrace později než 1 hodinu před začátkem konference nebo při neúčasti na konferenci bez zrušení registrace bude účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny.

Vstup zahrnuje

 • Konferenční materiály
 • Stravování a občerstvení specifikované v programu konference

Vstup nezahrnuje

 • Případné náklady na parkování či ubytování